Darba Meklētāja Rokasgrāmata

Meklē jaunu darbu prasa sevis analīze, uzmanību un neatlaidību!

 1. Noteikt jūsu personīgās vērtības, faktisko karjeras interešu, profesionālās un sociālās kompetences.
 2. Izveidot funkcionālu cv (CV), dokuments, kas jūsu nozīmīgākajiem sasniegumiem, panākumiem un pieredzi. Korektūru savu CV uzmanīgi, lai pārliecinātos, ka pareizrakstību, pieturzīmes un informācija ir pareiza.
 3. Attīstīt profesionālās LinkedIn profilu.
 4. Tīkls Nepārtraukti. Pateikt visi (ģimenes locekļi, draugi, bijušie kolēģi, utt.) kas jums ir meklē darbu. Pievienoties profesionālās organizācijas, kā veidot attiecības ar cilvēkiem, kas varētu palīdzēt jums.
 5. Veikt jūsu darba meklēšanas ar jūsu prasmēm, interesēm un vērtībām prātā. Pētniecības uzņēmumiem, lai noteiktu, kādas iespējas, kas vislabāk atbilst jūsu mērķa pozīciju.
 6. Sagatavoties intervijai: pētniecības uzņēmums, pārskatīt darba apraksts, attīstīt jautājumus uzdot intervētājs par amatu.
 7. Intervēšanas prakse, izmēģināt atbildes uz tipiskiem jautājumiem, jums tiks lūgts: aptuveni motivācija (Kādēļ mums vajadzētu pieņemt darbā jūs?), savu profesionālo pieredzi (sasniegums, Ko jūs lepojaties visvairāk?) un prasmes. Atsvaidziniet atmiņas par dažiem īpašiem gadījumiem, vai projekti, kas jums ir strādājuši par to, ka bija īpaši sarežģīta.
 8. Saglabāt to pozitīvo.

Mēs vēlamies jums veiksmi!

Šeit jūs esat laipni aicināti:

 • Meklēt vakances
 • Izmantot CV veidnes, lai attīstītu savu CV,
 • Reģistrējiet savu CV mūsu konfidenciālu datu bāzē,
 • Rakstiet mums karjeras konsultācijas.