Kandidātu Atsauces

Es gribu teikt tikai pašu labāko par sadarbību ar uzņēmuma Prefab Works. Pēc grūtniecības un dzemdību atvaļinājuma, es nolēmu, lai atgrieztos darba tirgū, bet izrādījās, ka tas ir diezgan sarežģīti – jaunajām māmiņām ir problēmas atrast darbu Latvijā. Pēc vairākiem neveiksmīgiem darba intervijām, es pamanīju, Ltd. Prefab Works online vakanci – Sekretārs nomaiņas projektu. Es nolēmu izmēģināt. Drīz es saņēmu uzaicinājumu uz interviju, un vēlāk – 3 dienu darbu, Ltd. Samsung Electronics Baltics. Nākamais darbs bija Sekretārs Nomaiņa Microsoft Latvija. Tā bija lieliska iespēja atgriezties darba tirgū pēc grūtniecības un dzemdību atvaļinājuma, lai nopelnītu papildus ienākumus, kas tika samaksāta uzreiz, kā arī iegūt pieredzi lieli starptautiski uzņēmumi. Šie īstermiņa darba vietas bija ļoti svarīgi, lai man, un tagad es varu strādāt pastāvīgu darbu kādā no šiem uzņēmumiem. Paldies Paneļu Darbus!

Anita, 29.

Es nolēmu izmēģināt pagaidu darbu pēc bērna kopšanas atvaļinājuma. Darbs 2-3 mēnešus bija priekšroka, jo man bija nepieciešams, lai redzētu, vai es patiešām esmu gatava, lai dotos uz darbu, un, ja mani bērni ir gatavi dzīvot visu dienu, bez mātes. Apsverot sludinājumiem internetā, manu uzmanību piesaistīja darba sludinājumā uzņēmuma Prefab Works. Man bija jāiziet trīs posmos – telefona intervijas, testus un sejas-pret-aci interviju ar pieņemšanu darbā konsultante Olga. I got to darbu divu nedēļu laikā!
Projekts tika īstenots, grāmatvedības nodaļa, bet pēc mēneša, uzņēmums man piedāvāja vietu savā komandā. Projekts-darbu, ir vairākas priekšrocības. Pirmkārt, tas ir ideāli piemērots cilvēkiem, kas nezina, kādi jomā, viņi vēlas strādāt, jo tā ir iespēja izmēģināt kaut ko jaunu. Otrkārt, projektu darbs ir ideāls, pēc apmācības pabeigšanu, jo tas dod iespēju pielietot teorētiskās zināšanas un gūt praktisku pieredzi. Treškārt, projektu darbs sniedz iespēju iepazīt uzņēmumu no iekšpuses. Manā gadījumā tā bija vēlme iegūt praktisku pieredzi un dabūja darbu pilnīgi citā jomā. Projektu darbs sniedz ne tikai iespēja uzzināt kaut ko jaunu, bet arī saprast, ko cilvēks ir spējīgs un ko viņš dara vislabāk.

Anna, 30.

Pirmo reizi pēc darba interviju uzņēmumā Paneļu Darbu, es saņēmu informāciju, ka man nav pagājis (izvēlēts uzņēmums). Bet pēc kāda laika saņēmu patīkamu pārsteigumu – zvanu no Paneļu Strādā konsultants, kas man piedāvāja pagaidu darbu kādā lielā kompānijā. Izrādās, ka konsultants atceras arī kandidāti! Pēc pirmā pagaidu darbu man tika piedāvāta otrā, kā rezultātā man izveidojusies laba sadarbība ar Prefab Works. Es uzskatu, ka konsultanti šis uzņēmums strādā profesionāli, ar individuālu pieeju katram kandidātam. Es noteikti ieteiktu šo uzņēmumu strādāt ar, ja jūs esat darba meklējumos.

Tatjana, 27.

Personāla atlases Uzņēmums, Prefab Works kas man deva iespēju iegūt divu mēnešu darba pieredzi uzņēmumā Stockmann. Sadarbība ar Prefab Works un Stockmann bija ļoti patīkams un noderīgs iegādei pieredzi un jauniem paziņām, kā arī manu personisko izaugsmi. Darba intervijas process ir bijis aizraujošs un noderīgs – grupas intervija ļāva man, lai novērtētu savas izredzes darba tirgū. Patīkami bija tas, ka man ir izdevies apvienot darbu, studijas un rakstīt Maģistra darbu. Kopumā, varu teikt pašu labāko par sadarbību ar personāla atlases uzņēmums, Prefab Works – konsultantiem ir ļoti jauki un atsaucīgi; viņi dara visu, lai padarītu jūsu darba meklēšanas neticami vienkārša.

Renāte, 25.

Es ieteiktu jauniešiem izzināt iespējas, ko piedāvā Prefab Works jo tā ir iespēja iegūt jaunas zināšanas un prasmes, kā arī uzlabot jau esošos. Vissvarīgākais ir tas, ka šie projekti ir viegls veids, lai noteiktu, vai attiecīgā profesija ir tas, ko jūs meklējat, un, ja tu vēlies attīstīt sevi šajā jomā. No personīgās pieredzes varu teikt, ka Paneļu Darbojas ne tikai piedāvā darba iespējas, bet arī rādīt interesi par to, kā jūs darāt jaunu darbu, un viņi ir ļoti atsaucīgi. Paldies Prefab Works par sadarbību ar mani, jo īpaši – Olga.

Santa. 26.

Es sadarbojusies ar uzņēmumu Paneļu Darbu, lai dabūtu darbu, ka es varu savienot ar manu vakara studijās. Es strādāju trīs mēnešus, kā datu ievades operatoram, kur galvenais uzdevums bija grāmatvedības datu ievadīšana uzskaites sistēmā. Šī pagaidu darbs deva man iespēju iegūt darba pieredzi, apgūt jaunas iemaņas un nodrošinās papildus ienākumus. Man bija iespēja savienot darbu ar saviem pētījumiem, kas ir ļoti svarīgi, lai man, kā studentam. Darba devējs nebija atsaucīgs, un uzņēmuma darbinieki bija patīkami sadarboties.

Dace, 24.