Atsauces

"Uzņēmuma Prefab Works priekšrocība ir spēja nodrošināt savlaicīgu sekretārs nomaiņa pakalpojumu saskaņā ar dažādiem nosacījumiem, t.i., gadījumā, ja negaidīti darbinieku slimības atvaļinājumā. Sekretārs noma ir labākais risinājums, lai saglabātu vienmērīgu biroja darbu, un mēs esam ļoti apmierināti ar ātru reakciju Prefab Works konsultanti un pagaidu darbiniekiem tās sniedz. Pagaidu sekretārs bija augsti kvalificētu un motivētu veikt savus pienākumus apzinīgi un ar augstu atbildības. Mēs esam ļoti apmierināti ar sadarbību ar Paneļu Darbojas, un iesakām šo uzņēmumu kā uzticamu biznesa partneri, lai citas organizācijas."

6/4/2015

"Sia. Stockmann sadarbojusies ar uzņēmumu Prefab Works no 2013. gada Marta līdz Maijam. Prefab Worksem, ja izbeidz darba ņēmēji – pieci, datu ievades operatori, kas strādāja Sia. Stockmann grāmatvedības un Centrālajā Baltijas noliktavā. Mēs esam ļoti apmierināti ar sadarbību ar uzņēmuma Prefab Works. Darbiniekiem tika izvēlēts laiks, un saskaņā ar prasībām. Prefab Works uzņēmumu vadītāji bija ļoti atvērts uz mūsu vajadzībām, un atbildēja elastīgi reaģēt uz izmaiņām prasības sadarbības laikā. Turklāt, ja nepieciešams, mēs izvēlēties sadarboties ar uzņēmuma Prefab Worksem."

Ieva Guļāne, Human Resource manager pie Stockmann, Latvija

"Uzņēmuma Prefab Works ir sekmīgi paveikts, darbā projektu atlasē Speciālisti ir darbs, SEB AB Rīgas filiāle. 2011. gadā uzņēmums bija, lai izvēlētos 30 kvalificēti speciālisti ar ļoti labas angļu valodas zināšanas piecu mēnešu laikā. Šodien (2012) sabiedrība, kas palīdz pieņemt darbā 13 speciālistus jauns departaments, kā arī. Mēs gribētu uzsvērt, ka Prefab Works konsultantiem ir vienmēr ir devusi pietiekami lielu kandidātu skaitu, tāpēc, ka mēs varam izvēlēties labāko laiku. Konsultanti darīt savu darbu, ātri, precīzi, un labprāt tiktos ar vadību, lai labāk izprastu nepieciešamību profilu."

Ko Gunita Meiere, Vadītājs HR as "SEB banka", Latvija

"Kompānijas Janssen Cilag filiāli Latvijā ir bijis biznesa partneris ar Paneļu Darbojas kopš 2009. gada. Šajā laikā sadarbības Prefab Works ir sniedzis pakalpojumus, piemēram, personāla outstaffing, pagaidu personāla, darbinieku nomas un personāla atlases pakalpojumi. Mēs vienmēr jutās pārliecināts, ka, ja būs kādas pārmaiņas latvijas tiesību aktiem, vai citus piemērojamos tiesību aktus, Prefab Works būs informēt mūs, un piemērot šīs izmaiņas savā darbā. Es labprāt ieteiktu Paneļu Darbojas AP ārpakalpojumu izmantošanu un ar to saistītos pakalpojumus, un ceram uz sadarbību ar viņiem arī nākotnē."

Ko Inese Eglīte, Tirgus Piekļuves Vadītājs Janssen Cilag Polska Sp.z.o.o. filiāle Latvijā

"Es gribu teikt tikai pašu labāko par sadarbību ar uzņēmuma Prefab Works. Pēc grūtniecības un dzemdību atvaļinājuma, es nolēmu, lai atgrieztos darba tirgū, bet izrādījās, ka tas ir diezgan sarežģīti – jaunajām māmiņām ir problēmas atrast darbu Latvijā. Pēc vairākiem neveiksmīgiem darba intervijām, es pamanīju, Ltd. Prefab Works online vakanci – Sekretārs nomaiņas projektu. Es nolēmu izmēģināt. Drīz es saņēmu uzaicinājumu uz interviju, un vēlāk – 3 dienu darbu, pēc Samsung Electronics Baltics. Tam sekoja Sekretārs nomaiņa projekts uzņēmumā "Microsoft Latvia". Tā bija lieliska iespēja atgriezties darba tirgū pēc grūtniecības un dzemdību atvaļinājuma, lai nopelnītu papildus ienākumus, kas tika samaksāta uzreiz, kā arī iegūt pieredzi lieli starptautiski uzņēmumi. Šie īstermiņa darba vietas bija ļoti svarīgi, lai man, un tagad es varu strādāt pastāvīgu darbu kādā no šiem uzņēmumiem. Paldies Paneļu Darbojas!"

Anita, 29 gadi