Partnerība

1. Lai nodrošinātu mūsu klientus ar personāla atlases pakalpojumus pozīcijām visi līmeņi, mums ir nodibināta sadarbība ar vadošajiem specializēti meklēšanas un atlases Uzņēmums Baltijas Valstīs.

CVO Recruitment ir pārbaudīta virzības uzskaite pieņemt darbā speciālistu uz visiem karjeras līmeņos, sākot no Augsti Kvalificēti Speciālisti līdz Vidējā un Augstākā Vadība (Executive Search).

CVO Recruitment pakalpojumi:

  • Executive Search. Darbā AUGSTĀKĀ līmeņa vadītājiem un biznesa attīstības speciālisti, lai uzņēmumi dažādās dzīves cikla posmos.
  • Tiešā Meklēšana. Pilns meklēšanas un atlases procesu, izmantojot TalentFlow metode, kas nodrošina standartizētas metodes un konsekventu augstas kvalitātes rezultātus. Oriģināli risinājumi, sadarbības tīklu veidošana, radošās kandidātu apzināšana un pieeju darba tirgum (tehnolo©), kompetences novērtēšanas un psiholoģiskā portreta attīstība kandidāts.
  • Kandidātu vai darbinieku novērtējumu.
  • Atlaišanas vai karjeras konsultācijas darbiniekiem, gadījumā, ja ar darbinieku skaita samazināšanu.
  • Algu Aptaujas rezultātā, kas jums būs ziņojumu par faktisko atalgojuma līmeni, prēmijas un citi virzītājspēki profilu jums ir interese.
  • Biznesa Konsultācijas par darba tirgu un CILVĒKRESURSU.

 

2. Paneļu Darbus, ir Pagaidu Darba Aģentūru Asociācijas, Latvijas/TEAAL, kas tika dibināta gada 3. jūnijs, 2010., un apvieno pagaidu darba aģentūrām un uzņēmumiem, kuru darbība ietver sniedzot pagaidu nodarbinātības dienestiem.

Tās mērķis ir pamats TEAAL attiecas uz mērķu sasniegšanu un uzturēšanu par augstāko profesionālo standartu jomā pagaidu darba nodrošināšanas pakalpojumi, kā arī uzlabot darba likumu. Viens no galvenajiem mērķiem ir panākt to ievērošanu Elastdrošības principu nodarbinātības jomā Latvijā. Elastdrošības koncepcija apvieno divas vienlaikus un vienlīdz svarīgi principi: uz elastību un drošību darba spēku, kas paredz elastīgu nosacījumiem par darba līgumu (attiecībā uz darba laiku, līdzsvars starp profesionālo un privāto dzīvi, utt.) un drošības (darba vietu garantijas, apmācība saskaņā ar prasībām, iespējas atrast jaunu darbu ātri).